Aileler için Tematik Parklar Turu Sunway Lagoon ve
Lost World of Tambun
Kuala Lumpur
5 Gece
4 Gün
Kuala Lumpur
Langkawi
2 - 5
Kuala Lumpur
Langkawi
3 - 4
Kuala Lumpur
Kuching
(Sarawak / Borneo)
Kuala Lumpur
Kuching
Batang Ai
Kuala Lumpur
Kota Kinabalu
Sabah
Kuala Lumpur
Batı Sahili
Pangkor Laut
Kuala Lumpur
Penang
Kuala Lumpur
Malacca
Johor Bahru
  • Tur Detayları
  • Tur Ücreti
  • Açıklamalar

1.gün: İSTANBUL - KUALA LUMPUR
İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gece yarısından hemen sonra  saat 01:15’de Türk Havayolları’nın TK 60 sefer sayılı uçağı ile Kuala Lumpur’a hareket.  10 saat 35 dakika sürecek uçuş sonrası, yerel saat ile 16:50’de Kuala Lumpur’a varış. Havaalanında karşılama ve şehir merkezindeki hotelinize transfer. Hotele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme Kuala Lumpur’da.

2.gün: KUALA LUMPUR
Kahvaltı sonrası Kuala Lumpur şehir turu.  Görülecek yerler arasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi (Petaling Street), Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, Dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur’dan panoramik şehir görüntüsü bulunmakta. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme Kuala Lumpur’da.

3.gün: KUALA LUMPUR  - KUCHING (SARAWAK - BORNEO)
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Saat 12:00'de hotelden çıkış işlemleri. Zaman elverdiği ölçüde serbest zamanınızda Pertronas ikiz kulelerinde bulunan ve Dünyanın ünlü markalarını  çok uygun fiyatlar ile alabileceğiniz KLCC alış veriş merkezinde, taklit ürünlerin satıldığı Çin mahallesinde (Petaling Street), Dünyanın en büyük (Şehir merkezinde) kuş parkını veya orkide bahçelerini gezebilirsiniz. Takiben saat 13:30’da havaalanına hareket ve  MH 2528 ile 16:00'da Kuching'e uçuş. Saat 17:45’de Kuching'e ulaşım, hotelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman.  Geceleme Kuching’de. 

4.gün: KUCHING
Kahvaltı sonrası Kuching şehir turu. Sarawak eyaletinin başkenti olan Kuching turumuz sırasında Sarawak Müzesi, Malay Köyü, şehrin en eski Çin Tapınağı, Nehir boyu, Hint Caddeleri, Lokal Market, şehrin sembolu Kedi heykeli (Kuching kedi anlamına gelmektedir) ve Sarawak Kültür köyü ziyaret edilecek burada Sarawak eyaletinde yaşayan kabilelerin dans gösterileri izlenecektir.
Akşam üzeri hotelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme Kuching’de.

kuching

5.gün: KUCHING - BATANG AI
Kahvaltı sonrası Batang Ai’ye hareket 290 km’lik bir seyahat ile Batang Ai’ye varış. Yolda biber bahçeleri, vahşi orkide bahçeleri, Serian Kasabası lokal pazarı ziyaret edilerek öğlen yemeğimiz küçük bir Çin köyü olan Lachau'da verilecektir. Yemek sonrası Batang Ai gölünde 30 dakikalık bir yolculuk yaparak Hilton Batang Ai otel’e varış.  Geceleme otelimizde.

6.gün: BATANG AI
Kahvaltı sonrası otelden hareket ve araç ile Lemanak Nehri'ne transfer. Daha sonra bir boat seyahati yaparak İban'ların (kafatası avcıları) yaşadıkları Longhouse'a (uzun ev) varış. Burada İbanların geleneksel danslı karşılamaları ve yöresel yaşam tarzlarını keşfedebilir, sonra yağmur ormanlarında yürüyüşü yapabilirsiniz. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

batang ai

7.gün: BATANG AI - KUCHING
Kahvaltı sonrası Kuching’e hareket. Öğlen yemeği yolda. Kuching’e varış ve Hilton Kuching otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

8.gün: KUCHING – MALACCA
Kahvaltı sonrası havaalanına transfer ve MH 2713 ile 08:20’de Kuala Lumpur’a uçuş. Kuala Lumpur Havaalanını varışı takiben Malacca'ya transfer. Malacca, geçmişte Portekiz, Hollanda ve İngiliz sömürgesi ve meşhur baharat yolunun başlangıcıdır. Turunuz esnasında bu 3 sömürgeci dönemden kalan tarihi eserler ve şehir merkezi gezilecektir.  Malacca şehir turunun bitimini takiben serbest zaman. Geceleme otelimizde.

malacca

9.gün: MALACCA - KUALA LUMPUR - İSTANBUL       
Kahvaltı sonrası serbest zaman. Saat 12:00'de hotelden çıkış işlemleri.
Saat 18:00'e kadar serbest zaman. Takiben Kuala Lumpur havaalanına hareket. Dış hatlara terminaline geçiş ve saat 23:25’de Türk Havayolları’nın TK 60 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. 

10.gün: İSTANBUL
Yaklaşık 11 saatlik uçuşumuz sonrası, Türkiye saatiyle sabah 05:25'de İstanbul’a varış.

TUR FİYATI (USD)
İki kişilik odada kişi başı
2565 USD
Tek kişi konaklama
3725 USD
Üç kişilik odada 3. kişi bedeli
2395 USD
Çocuk (2- 12 yaş - ilave yataklı)
2040 USD
Çocuk (2- 12 yaş - ilave yataksız)
1635 USD
Bebek (0 - 2 yaş)
260 USD

Kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerli olacaktır.

Tur fiyatına dahil olan servisler
Gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Kuching Hilton Hotel, Batang Ai Hilton Hotel, Malacca Equatorial Hotel ve Kuala Lumpur Westin veya JW Marriott Hotel’de oda kahvaltı konaklama
Kuala Lumpur, Kuching, Batang Ai, Malacca havaalanı - hotel - havaalanı transferleri
Tur programında bulunan Batang Ai, Kuching, Malacca ve Kuala Lumpur turları
Lokal rehberlik hizmetleri 
30.000 Euro limitli seyahat sigortası paketi
Havaalanı hizmetleri ve alan vergileri

Tur fiyatına dahil olmayan servisler
T.C. tarafından alınan Yurtdışı çıkış ücreti (15 TL)
Her türlü kişisel harcamalar, extra turlar, rehber/şoför bahşişleri

 

Tur maliyet hesaplamasında, uçak bilet maliyeti, düşük ekonomi sınıfı üzerinden hesaplanmıştır.
Rezervasyonunuzu yaptırdığınız aşamada, eğer uçakta düşük ekonomi sınıfı yerler dolmuş ise, tarafınıza farklı sınıfta rezervasyon yapılır ve aradaki oluşan fiyat farkı hakkında kesin rezervasyonunuz yapılmadan önce bilgilendirilirsiniz.
Malezya’ya vize yoktur. Pasaportunuzun çıkış tarihiniz itibariyle minimum 6 aylık süresi olması gerekmektedir.